V rámci výnimočných opatrení fungujeme v bezkontaktnom režime prevádzky. Možnosti prosím konzultujte písomne, resp. telefonicky. Ďakujeme.
Skryť
Aktuálne fungujeme na bezkontaktnej prevádzke.
Tento web využíva cookies, používaním stránky vyjadrujete súhlas.
Dalšie informácie.
OK
 

Cena textilnej tlače

Cena tlače na textil sa vždy odvíja od konkrétnych parametrov požiadavky a následne od výberu technológie potlače. Pre výpočet ceny je potrebné poznať základné údaje. Ak potrebujete vedieť cenu za potlač, napíšte nám presnú špecifikáciu požiadavky, pošlite náhľad motívu grafiky a my Vam spracujeme cenovú ponuku.
    Uveďte detaily potlače:
  • Materiál potlače (tričko, plošná bavlna..)
  • Farba materiálku
  • Počet kusov
  • Farebnosť grafiky (jednofarebná, plnofarebná, 3 farby..)
  • Motív potlače (grafika, fotografia, text..)
  • Veľkosť potlače
Kusové tričko s potlačou
Pre vytváranie a kusové maloobchodné objednánie vlastných triciek s potlacou slúži naša online aplikácia https://designer.tricka.sk/designer Tu si môžete vybrať tričko, spracovať vlastnú potlač, nahrať svoj obrázok, napísať text a upraviť podobu potlačeného trička. Pri objednaní môžete zvoliť spôsob doručenia a zrealizovať online platbu. Cena a temín sa odvijajú od výberu produktu (trička) rozsahu tlace a počtu objednaných kusov. Štandardne vychádza tričko s potlačou podľa rozsahu potlače cca 15-25 eur / ks. Pri väčších objemoch vychádza cena na 1 kus menej, zľavy sa automaticky generujú v košíku podľa objemu objednávky.

Požiadavku na kalkuláciu nám môžete poslať e-mailom, alebo nám napíšte priamo cez online chat. Ponukou Vám spracujeme v čo najkratšom čase.


Newsletter : Odber noviniek a akcií
My sme tvoje Tricka.sk a toto je miesto pre tvoje vlastné tričko. Vytričkuj sa!
›› Úvod
›› Kontakt
›› O nás
›› Doručenie tovaru
›› Údržba textilu
›› Obchodné podmienky
›› Možnosti platby
Tricka.sk je produktom 1996 s.r.o.  |  COPYRIGHT©2013 - All Rights Reserved.