V rámci výnimočných opatrení fungujeme v bezkontaktnom režime prevádzky. Možnosti prosím konzultujte písomne, resp. telefonicky. Ďakujeme.
Skryť
Aktuálne fungujeme na bezkontaktnej prevádzke.
Tento web využíva cookies, používaním stránky vyjadrujete súhlas.
Dalšie informácie.
OK
 

Textilná sieťotlač

Priama potlač na textil


Priama tlač sieťotlačou zaručuje najlepšiu trvanlivosť a najširšie možnosti farebnosti potlače priamymi sólo farbami, prípadne (CMYK) rastrovými farbami. Výhodou sú lepšie cenové podmienky pri vyšších nákladoch. Pre sútlač poskytujeme možnosti do 6-farebnej sútlače.
Textilná sieťotlač

Technológia sieťotlače


Sieťotlač je tradičná a relatívne univerzálna technológia na potlač rôznych materiálov. Prednosťou sieťotlače je vysoká viskozita nánosu farby, stálosť farieb a životnosť samotnej potlače. Jej výhodou je možnosť potláčať širokú škálu povrchov, ktoré nie sú ideálne rovné a hladké. Viac informácií o technológii, možnostiach a produktoch sieťotlače nájdete na špecializovanej stránke Sietotlac.sk

Tlačové podklady pre sieťotlač


Formát súboru
Nie je podstatné, akú koncovku a aký formát má súbor podkladu. Dôležitý je reálny obsah súboru. V rôznych formátoch môže byť uložený rôzny obsah. Aj vo vektorovom softvéry môže byť nahratý bitmapový obsah, a naopak, v bitmapový súbor môže obsahovat obrázok, ktorý je možné previesť do použiteľného vektorového podkladu.

Vektorová grafika
Optimálne tlačové podklady pre sieťotlač sú vektory/krivky. Vektorová grafika umožňuje vstup pre potrebné úpravy, separácie farieb a prípravu printovej šablóny. Textové objekty je potrebné transformovať do kriviek, nakoľko v prípade dodania v textovom formáte prevodom môže medzi softvérmi a počítačmi dochádzať ku zmene fontu a textových vlastností, čo má za následok deformáciu grafiky.

Bitmapová grafika
Podklady v bitmapovej forme sú menej vhodné, ale pri vysokom rozlíšení a vysokej kvalite môžu byť tiež dobre použiteľné. Ideálne rozlíšenie pre čistú grafiku je min 600 DPI pri veľkosti 1:1. Pre plnofarebnú rastrovú potlač je potrebná kvalita minimálne 300 DPI. Podstatná je vždy reálna kvalita obrázku, nie umelé presamplovanie na vyššie rozlíšenie DPI.


Výber z farebnej škály PANTONE W.


Newsletter : Odber noviniek a akcií
My sme tvoje Tricka.sk a toto je miesto pre tvoje vlastné tričko. Vytričkuj sa!
›› Úvod
›› Kontakt
›› O nás
›› Doručenie tovaru
›› Údržba textilu
›› Obchodné podmienky
›› Možnosti platby
Tricka.sk je produktom 1996 s.r.o.  |  COPYRIGHT©2013 - All Rights Reserved.