Kontakt: 02-43411996Email: tricka@tricka.sk  
Tento web využíva cookies, používaním stránky vyjadrujete súhlas.
Dalšie informácie.
OK

Potlač dresov

Tlač na športové dresy


Pre príležitostných a profesionálnych športovcov poslytujeme službu potlače na vlastné, klientom prinesené dresy. Športový textil a funkčné tričká označujeme najvhodnejšou technológiou volenou vždy podľa konkrétneho materiálu a grafiky.


Potlačíme jednoduché grafické motívy (číslo, meno, nápis), ale aj plnofarebnú grafiku, či fotografiu. Tlač realizujeme digitálnou transférovou tlačou (DTF), alebo vyrezávaným gumenným nažehlovacím flexom, ktorý sa na textil aplikuje vysokým tlakom a teplom. Pri väčších objemoch resp komplikovanejších motívoch sa potlač realizuje priamou alebo transférovou sieťotlačou.

Galéria realizovaných potlačí

Textilné značenie: Flock, semišový nažahlovací materiál

Cena potlače dresov
Cena sa odvíja vždy od rozsahu, farebnosti a náročnosti grafiky, spotreby materiálu... Cenovú ponuku Vám radi spracujeme na základe konkrétneho zadania. Ideálne poslať na email vizualizáciu, rozmer, resp. presnejší popis predstavy.

Chcem si dať expresne potlačit vlastný dres
Pre objednávanie maloobchodnej potlače kusového textilu prosím použite online aplikáciu pre navrhovanie a objednávanie tlače na vlastné tričká tu..

Upozornenie / Podmienky
Pri potlači dodaných produktov neposkytujeme záruku na odolnosť a životnosť potlače vzhľadom na cudzí, nami neoverený neotestovaný materiál/zdroj. Zloženie, povrchová úprava, napúštanie, povlaky a impregnácia a iné špeciálne spracovanie syntetických textílií používaných pre výrobu dresov sa líšia od nemáme možnosť pre zadaní jednoznačne identifikovať. v niektorých prípadoch je tlač trvácna, na druhej strane pri niektorých povrchoch prilnavosť tlače nie je dostatočná preto negarantujeme trvácnosť a vec životnosti výhradne na klientovi.
Takisto je potrebné počítať s možnosťou poškodenia resp. znehodnotenia produktu pri tlači. V prípade potreby dodržania presného počtu vytlačených kusov je ideálne dodať rezervu navyše. Pre finálne potvrdenie moznosti tlače je potrebné dodaný produkt vidieť, resp otestovať. Cena potlače pri kompletnej objednávke tovaru s potlačou býva nižšia, ako pri potlači dodaných produktov. Prípady neúspešnej tlače sa pravdaže snažíme eliminovať, ale reálna prax nevylučuje túto možnosť. V prípade poškodenia či chyby v procese realizácie nenahrádzame spôsobenú škodu, ani hodnotu tovaru. Tlač na dodané produkty objednávajte výhradne za predpokladu akceptovania týchto podmienok a rizík.


Newsletter : Odber noviniek a akcií
My sme tvoje Tricka.sk a toto je miesto pre tvoje vlastné tričko. Vytričkuj sa!
›› Kontakt
›› O nás
© Tricka.sk je produktom 1996 s.r.o.