Kontakt: 02-43411996
Tento web využíva cookies, používaním stránky vyjadrujete súhlas.
Dalšie informácie.
OK
 

Digitálna tlač

Priama digitálna tlač na tričká a textil


Digitálna tlač na textil bez obmedzenia designu, motívu a farebnosti umožňuje na biely, farebný aj čierny textil potlač od 1 kusu. Vysoká kvalita tlače, krátka výrobná lehota. Stačí poslať digitálny obrázok, alebo fotografiu. Priama digitálna tlač na textil nie je nažehlovací xerox ako z kopírovcej služby, tlač realizujeme priamo na plochu textil. Digitálna textilná tlač je určená na 100% bavlnu, má nižšiu mieru odolnosti voči praniu ako sieťotlač.
Textilná sieťotlač
Maximálny rozmer A3 / 30x40 cm.

Tlačové podklady pre sieťotlač


Podklad pre digitálnu tlač: vektory, bitmapa 1:1 (min 150 dpi).
Špecifikácia tlačových podkladov
Prečítajte si článok 'Tlačové podklady'

Cena digitálnej tlače


Cena tlače sa odvíja od veľkosti a farebnosti motívu a textilu a počtu kusov.
Viac o cene potlače.

Výber z farebnej škály PANTONE W.


Ošetrovanie digitálnej tlače


> O digitálnej tlači
Priama digitálna tlač na textil ink atramnentami na vodnej báze. Farba je nanášaná priamo na textilné vlákno, tepelne fixovaná.

Digitálna tlač je v porovnaní s inými technológiami potlače menej trvácna. Životnosť závisí od motívu a farebnosti potlače, ale aj od zloženia textilného podkladu.

Opatrná a šetrná manipulácia. Prať a žehliť prevrátené potlačou dovnútra. Prať ručne pri teplote max. 30°C, bez použitia aviváže a tekutých pracích prostriedkov. Nečistiť chemicky. Žehliť pri nízkej teplote, max 110°C. Používať pracie prostriedky bez obsahu chlóru a bieliacich prostriedkov. Nebieliť. Nesušiť v sušičke. Nedodržanie týchto zásad môže viesť k zníženiu životnosti potlače a straty nároku na uznanie reklamácie.

Ku každému vytlačenému tričku dostanete priložený príbalový letáčik s návodom na ošetrovanie, pranie a manipuláciu, ktorou môžete výrazne ovplivniť životnosť a vzhľad potlače po praní a používaní.
štítok ošetrovanie digitálnej potlače
Kompletné pokyny pre údržbu a ošetrovanie digitálnej tlače:
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a využitie našich služieb. Pre zachovanie kvality a životnosti výrobku a potlače sa prosím riaďte nasledujúcimi zásadami: Pranie a žehlenie prevrátené potlačou dovnútra. Opatrná a šetrná manipulácia. Ručné pranie pri teplote max. 30˚C bez použitia aviváže a tekutých pracích prostriedkov. Nečistiť chemicky. Žehliť pri nízkej teplote, max 110˚C. Používať pracie prostriedky bez obsahu chlóru a bieliacich prostriedkov. Nebieliť. Nesušiť v sušičke. Nedávajte do pračky a nevystavujte mechanickému náporu hneď po prevzatí potlačeného textilu, farba potrebuje cca 2-3 dni na definitívne vyzretie, vytvrdnutie. Pre potlač sú smerodajné tieto pokyny (nie údaje na štítku produktu). Nedodržanie týchto zásad môže viesť k zníženiu životnosti a straty nároku na uznanie reklamácie.
Pracie symboly


Newsletter : Odber noviniek a akcií
My sme tvoje Tricka.sk a toto je miesto pre tvoje vlastné tričko. Vytričkuj sa!
›› Kontakt
›› O nás
Tricka.sk je produktom 1996 s.r.o.  |  COPYRIGHT©2013 - All Rights Reserved.