V rámci výnimočných opatrení fungujeme v bezkontaktnom režime prevádzky. Možnosti prosím konzultujte písomne, resp. telefonicky. Ďakujeme.
Skryť
Aktuálne fungujeme na bezkontaktnej prevádzke.
Tento web využíva cookies, používaním stránky vyjadrujete súhlas.
Dalšie informácie.
OK
 

Digitálna tlač

Priama digitálna tlač na tričká a textil


Digitálna tlač na textil bez obmedzenia designu, motívu a farebnosti umožňuje na biely, farebný aj čierny textil potlač od 1 kusu. Vysoká kvalita tlače, krátka výrobná lehota. Stačí poslať digitálny obrázok, alebo fotografiu. Priama digitálna tlač na textil nie je nažehlovací xerox ako z kopírovcej služby, tlač realizujeme priamo na plochu textil. Digitálna textilná tlač je určená na 100% bavlnu, má nižšiu mieru odolnosti voči praniu ako sieťotlač.
Textilná sieťotlač
Maximálny rozmer A3 / 30x40 cm.

Tlačové podklady pre sieťotlač


Podklad pre digitálnu tlač: vektory, bitmapa 1:1 (min 150 dpi).
Špecifikácia tlačových podkladov
Prečítajte si článok 'Tlačové podklady'

Cena digitálnej tlače


Cena tlače sa odvíja od veľkosti a farebnosti motívu a textilu a počtu kusov.
Viac o cene potlače.

Výber z farebnej škály PANTONE W.


Ošetrovanie digitálnej tlače


> O digitálnej tlači
Priama digitálna tlač na textil ink atramnentami na vodnej báze. Farba je nanášaná priamo na textilné vlákno, tepelne fixovaná.

Digitálna tlač je v porovnaní s inými technológiami potlače menej trvácna. Životnosť závisí od motívu a farebnosti potlače, ale aj od zloženia textilného podkladu.

Opatrná a šetrná manipulácia. Prať a žehliť prevrátené potlačou dovnútra. Prať ručne pri teplote max. 30°C, bez použitia aviváže a tekutých pracích prostriedkov. Nečistiť chemicky. Žehliť pri nízkej teplote, max 110°C. Používať pracie prostriedky bez obsahu chlóru a bieliacich prostriedkov. Nebieliť. Nesušiť v sušičke. Nedodržanie týchto zásad môže viesť k zníženiu životnosti potlače a straty nároku na uznanie reklamácie.

Ku každému vytlačenému tričku dostanete priložený príbalový letáčik s návodom na ošetrovanie, pranie a manipuláciu, ktorou môžete výrazne ovplivniť životnosť a vzhľad potlače po praní a používaní.
štítok ošetrovanie digitálnej potlače
Kompletné pokyny pre údržbu a ošetrovanie digitálnej tlače:
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a využitie našich služieb. Pre zachovanie kvality a životnosti výrobku a potlače sa prosím riaďte nasledujúcimi zásadami: Pranie a žehlenie prevrátené potlačou dovnútra. Opatrná a šetrná manipulácia. Ručné pranie pri teplote max. 30˚C bez použitia aviváže a tekutých pracích prostriedkov. Nečistiť chemicky. Žehliť pri nízkej teplote, max 110˚C. Používať pracie prostriedky bez obsahu chlóru a bieliacich prostriedkov. Nebieliť. Nesušiť v sušičke. Nedávajte do pračky a nevystavujte mechanickému náporu hneď po prevzatí potlačeného textilu, farba potrebuje cca 2-3 dni na definitívne vyzretie, vytvrdnutie. Pre potlač sú smerodajné tieto pokyny (nie údaje na štítku produktu). Nedodržanie týchto zásad môže viesť k zníženiu životnosti a straty nároku na uznanie reklamácie.
Pracie symboly


Newsletter : Odber noviniek a akcií
My sme tvoje Tricka.sk a toto je miesto pre tvoje vlastné tričko. Vytričkuj sa!
›› Úvod
›› Kontakt
›› O nás
›› Doručenie tovaru
›› Údržba textilu
›› Obchodné podmienky
›› Možnosti platby
Tricka.sk je produktom 1996 s.r.o.  |  COPYRIGHT©2013 - All Rights Reserved.